Tlumočení

TLUMOČENÍ PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Máte důležitou schůzku, ochodní jednání či konferenci a potřebujete profesionálního tlumočníka? Nabízíme překladatelskou agenturu Alie, která se specializuje nejenom na překlady, ale také na tlumočení s profesionálním tlumočníkem pro dané jazyky.

Nabízejí konsekutivní tlumočení,sumultánní tlumočení a soudní tlumočení. Pokud si nejste jistí, jaké tlumočení potřebujete, kontaktujte agenturu, která vám ráda odpoví.

 

Konsekutivní tlumočení se využívá hlavně na obchodních jednáních, turistických akcí, při exkurzi výrobního provozu, na školeních, při výslechu svědků na polici a u soudu a podobných příležitostech.

Simultánní tlumočení se využívá převážně pro mezinárodní konference, školení pro velký počet účastníků kde řečníci hovoří ve své mateřštině a tlumočníci v tlumočnických kabinách tlumočí do dalších jednacích jazyků tak, aby si každý z účastníků mohl do svých sluchátek zvolit tlumočení do toho jazyka, který mu nejlépe vyhovuje.

Soudní tlumočení se využívá pro účely úřadů, při soudním jednání, sňatku nebo u notáře, kdy je zapotřebí soudně ověřené tlumočení nebo překlad.

Navštivte také

Doména www.golf6.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 3081 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.golf6.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář